Co tě nezabije, to... se tě pokusí zabít znovu...^^

Udusit se, nebo utopit?

7. ledna 2013 v 20:37 | Azuki ^^
No, jak bych začla. Tohle bude myslím dost divný článek. Ne, neodrazuju vás od toho, abyste ho četli, jen upozorňuji. Dneska mám zase jednu ze svým krvákových nálad (Mm... mývám nějaké jiné?). Znáte hru Miasmatu? No, pokud ano, tak můžeš číst dál, pokud ne tak taky, jen ti možná všechno hned nedojde. Prostě, jak se tam nakláníte nad ten mikroskop, tak to vypadá, jako by si chtěl vypíchnout oko.Nevim proč, ale prostě mi to přijde. Jen udělat nějak prudší pohyb, nebo třeba zakopnout nebo uklouznout a už ležíce napíchnutý na mikroskopu, z prázdného očního důlku vám teče krev smíšená s tím, co z oka vyteklo. Jaká krásná představa ^^. A určitě nejsem jediná, koho to napadlo. Shit... právě mi došlo, že jsem vlastně na ty oči vážně úchylná. No jo, zájmy si člověk nevybírá. Nebo možná jo, ale k něčemu má prostě větší vlohy. No ne?
Upozornění k článku... ke konci se může zdát mírně depresivní.Po škole jsem zamířila do knihovny. Jó, kdyby tak holky věděly, jaké obrazy mi probíhaly myslí, když vyprávěli, jak úspěšně ignorovaly rodiče... No jo. Už vidím Dasty, jak se na mě dívá tím svým typickým výrazem "Seš úplná kráva, nebo co?" a Misaki, jak si klepe na čelo s tím, že jsem blbá. Hachi, ne že mě práskneš! Arigato ^^. Shit, co jsem to vlastně chtěla psát? Jo, už vím... ne, zase nevím. Sakra! Hai, původně to měl bejt článek - jak titulek napovídá - o tom, jestli je lepší se utopit, nebo udusit, ale... Ok, ok, jdu na to. Hachi objevila v batohu od pátka starý Eiskafé, nebo jak se to píše.

No, mě to samozřejmě nedalo (jelikož jsem na jídlo úplně děsná) a načala jsem ho. Hachi pila první a já zvědavě pozorovala, jestli to vyprskne přes celou místnost a pak si doběhne na záchody vypláchnout pusu, nebo prostě jen pevně zavře oči a spolkne to. (Shit, zase myslím na úchylárny. Čím to je? Proč za každým slovem vidím další význam?) Nakonec se netvářila vůbec...divně. Normálně se napila, ale když jsem se chystla napít já vyjekla že už umírá, z čehož jsem samozřejmě dostala záchvat smíchu. Ááách jo. Shit, zase se nedokážu udržet u jedný myšlenky. Mohla bych si taky postěžovat. Stějně to nikdo nečte, takže nemám důvod se bát, že by někdo měl kecy, že se zabejvách totálníma hovadinama.

Shofu, už mě to vážně, ale vážně se- cenzura-. Všechno. Rodiče, škola, vesnice, kde bydlím. Tady jsou všichi naprosto normální, což mě ale vůbec nevyhovuje! Není nikdo, s kym bych se mohla domluvit, sejít se u nás a dívat se celou noc na krvavý anime. A to mě vytáčí do nepříčetnosti.

Kdyby tu byl aspoň jeden malinkej človíček, co se trochu o anime zajímá... jáj, já bych byla v nebi. Možná i kámošky... a těch je ale zatraceně málo. Možná bych měla přestat remcat a projevit trochu vděčnosti, za to, že je někdo vůbec ochotnej se mnou za celej ten de-cenzura- den prohodit pár slov. Shit, takhle se zase dostanu jen do depky. Co to?

Nějak moc často se mi poslední dobou měněj nálady. Pěkná proměna ne? Jsi spokojená Utsu-chan? -.- Nenávidím tě holka. Ne, nenávidím by bylo hodně málo. Nejradši bych tě natáhla na skřipec, utrhala ti všechny prsty, pak tvoje tělo rozřezala motorovkou, nakonec zbytky zakopaa v lese doufajíc, že by tě tam mohli za pár let najít a myslet si, že ses stala obětí nějakého satanistického kruhu.

Jenom Suzuki mě neštve. (Hai, hai. Převzala jsem si jméno velkého plyšového mědvěda z Junjou pro svého -sestřinina- velkého medvěda.) No jo, on je ale prostě dokonalej. Vždycky jsem chtěla velkýho plyšovýho medvěda. Panda by se mi sice líbila víc, ale tohle je koneckonců ségřin medvěd shofu! Jaká to ironie.

Btw. Utsu-chan... už jsem ti řekla, že tě nenávidím?

PS: Hachi má ve čtvrtek rande, tak jí držte palce, ať jí všechno klapne ^^

PPS: Myslím, že dneska byl vážně divnej den. Je normální, aby člověka před spaním chytaly depky?

PPPS: Nenávidím tě Utsu-chan!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama