Co tě nezabije, to... se tě pokusí zabít znovu...^^

Představení několika bytostí z "jiného" světa

9. ledna 2013 v 8:00 | Azuki ^^
Ohayo gozaimas! Tenhle čánek je přednastevený (Ne, vážně? - Sklapni Utsu-chan!), aby byl "vydám" přesně v osm. Ano, myslím si, že jste slepí - Utsubyo, alias v čas, kdy začne ona osudná hodina čéjiny, kdy mě učitel hodlá přimět, abych před celou třídou přečetla nahlas něco, jako shrnutí knížky. (Inkarceron, kdyby to někoho zajímalo) A jako by nestačilo to, že budu před celou třídou rudá jak rak, čučet do papíru a koktat, hned po tom píšeme z matiky. Áno. Pololetka je na světě. A pokud z ní nebudu mít jedničku, s čím bych neměla počítat, zmlkni Utsu, tak budu mít blbou známku na pololetní vysvědčení, což mě nesmírně štve.


Možná by stačilo, kdybych se, alespoň občas na to učení podívala. Jenže, jak už víte, jsem děsně, ale děsně líná cokoli dělat, takže nemám páru, jestli vůbec prolezu. Shit. Měla bych vážně začít něco dělat. Včera (respektive dneska) jsem se rozhodla, že po dopsání tohodle článku se budu učit (HAHAHAHAHAHA - jak vtipné). Grr... jak já ten ústav nesnášim. To snad ani není možný. A to, že existuje také znamená, že dneska (ve středu) budu celej den obklopená pištícíma a básnícíma holkama nad novým učitelem (24 let, černé vlasy, pravděpodobně hnědé oči. Bude učit tělák, výchovu ke zdraví a zemák.)
Ne, já nejsem paparazzi, tohle všechno zjistily holky, já to jen sepsala. Hm, stejně toho moc není. Ale z toho píštění Kasumi, jak ho sbalí atd mi brzo určitě praskne hlava. Já chci zůstat v posteli. Se Suzukim a Akirou (menší méďa, vyhrála jsem ho na pouti ^^). Uhm... možná bych se tu mohla přestat vykecávat a konečně se zdejchnout a biflovat.
Hm, ne, na to je ještě moc brzo. Radši Vám řeknu, kdo je Utsu, jelikož mě děsně štve. *Azuki se otočí, zamračí se na fialovovlásku a požádá ji, ať vypadne. Utsu se zvedne, přejde místnost, vyjde z pokoje, načež za sebou nezapomene hlasitě prásknout dveřma, až se otřese celej barák od základů až po střechu.* No, zkrátka a dobře je to jakási/y (vážně nemám potuchy, jaký I/Y tam má bejt) bytost, která mě už tři dny ortavuje a předhazuje mi jen ty nejhorší myšlenky. Jméno Utsubyo (deprese) se k ní až moc hodí.
Další bytůstka je Jome, zkráceně Jo-chan. Jméno je spojený z radosti a dcery. Něco jako dcera radosti s vynechanýma slabikama. O, tu mám o hodně radši. A pak je tu Henichi... toho vám představím později, jelikož právě dělá.. ehm, neslušné věci, které sem nehodlám psát a navádí mě myšlenkama úplně mimo to, co jsem chtěla původně sdělit. Shit. Každopádně, myslím, že pro dnešek a zejtřek (úterý-středa) jsem se vypsala dost...zase mě chytá depka. Z toho blogu. Vypadni Ustu-chan! Arigato ^^.

PS: Ne, nehráblo mi, vy nemáte imairnární kámoše?

PPS: Myslím, že mě Utsubyo nemá ráda. To je dobře. Já jí taky ne.

PPPS: Doufám že si užíváte školu stejně jako já! (Tudíž vůbec)

PPPPS: Jestli jste nečetli předchozí článek, o čemž nepochybuju, znovu připomínám, abyste drželi palce Hachi a jejímu klukovi. (Ona neříká, že je to rande, ale "schůzka".)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hachi Hachi | 9. ledna 2013 v 19:15 | Reagovat

Ano jen "schůzka".
PS: UŽ ZEJTRA!!!! O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O  O_O

2 Azuki ^^ Azuki ^^ | Web | 9. ledna 2013 v 19:30 | Reagovat

[1]: Ne, je to rande, přiznej to :) ;) Jo, já vím... :D Těšíš se taky jako já?? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama