Co tě nezabije, to... se tě pokusí zabít znovu...^^

NŽOD - Kapitola 2.

14. ledna 2013 v 15:39 | Azuki ^^ |  Neobyčejný život obyčejné dívky
Um... zdravím ^^". Chápu, že se do komentářů nehrnete. Ani jsem to nečekala. (Ah, Utsubyo, už jsem myslela, že mi dnešní den nezkazíš -.-) Asi nepíšu dost dobře na to, abych byla hodna ohodnocení. Ale stejně, pokud si čtete tyhle řádky (a já vím že jo, nezkoušejte to zapírat) moc vás všechny prosím, nechte tady komentář. Klidně i takový, že bych se měla oběsit, zastřelit, nechat se odtáhnout doprostřed Sahary a počkat, až mě hladový supí mrvchožrouti sežerou. (Nebudu to dál rozpitvávat -jaké krásné slovo... rozpitvávat-, dejte si tu námahu a klikněte na odkaz Celý článek. Udělejte mi radost a aspoň povídku hodnoťe hvězdičkami. ^^ Za jakoukoli reakci od vás budu strašně moc ráda. Tenhel dílek je krátký, protože mě opustila nadšení psát, když nevidím žádné reakce...


"Přestaneš mě otravovat?" Zavrčel a zamračil se na mě. Ale já se nemínila jen tak vzdát.
"Kde jsou ostatní?" Dorážela jsem znovu a prst mu na každou slabiku vždycky zabodla do tváře.
"Hej, Miky. Jsme tu. To chceš až někam do Ameriky, nebo co?" Zeptala se Hachi, popadla mě za ruku a vytáhla z autobusu.
"Hej. Vedla jsem důležitý rozhovor!" Zamračila jsem se na ní. Pohledem zalétla zpátky k autobusu. Zrovna vystupoval Yuri. A já se zase začala usmívat jak debílek. Je možný, že se ve skutečném světě objeví vaše oblíbené anime postavy? Jestli ne, tak už vážně nevím, jak to, že jsem ho viděla a dotkla se ho. A mluvila s ním. Jestli tohle není sen tak jsem ten nejšťastnější človíček na zemi.
"Hele, že je támhleten kluk podobnej tomu z toho videa, cos mi včera poslala?" Zeptala se Hachi a ukázala kamsi do davu. Z černého auta zrovna vystupoval malý růžovovlasý hoch.
"Nebylo to video, ale anime a tenhle kluk je z něj" Vypískla jsem, popadla Hachi za ruku a dotáhla ji kousek blíž, abychom na ně dobře viděli. Shindo si na záda vzal batůžek a šel směrem ke škole.
"To nemůže. Není to, jak jsi ty říkala…cosplay, nebo tak něco?"
"Není, v tom autobuse byl Yuri Kamanosuke, ten je zas z jinýho anime." Řekla jsem spěšně a zamířila přímo k Shindovi.
"Ohayo gozaimasu," vypískla jsem, dohnala růžovovláska a srovnala s ním krok. On se na mě překvapeně podíval a pak otočil hlavu zpátky k černému autu. Spíš tedy k osobě co seděla za volantem. Yuki Eiri, pokud si to pamatuju správně.
"Ohayo," odpověděl Shuichi. Hádám, že mě, ale zamával při tom Eirimu, takže si nejsem jistá. Ne, určitě odpovídal mě.
"Neříkala jsem ti, že se strašně roztomilej?" Zeptala jsem se polohlasem Hachi, tak jen nechápavě vytáhla obočí do výšky. Pak se jí ale pusa roztáhla od úsměvu "a já jsem na něco přišla", přiskočila blíž ke mně a šťouchla mě loktem do žeber.
"Tak ty ses zamilovala, jo??" Zeptala se "jakože tiše" což znamenalo, že to slyšeli všichni na 28 tisíc kilometrů daleko. Což se samozřejmě týkalo i Shinda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama