Co tě nezabije, to... se tě pokusí zabít znovu...^^

Povídka: A friend? Really?

11. října 2012 v 21:47 | Bloody Lady |  .: Krvavé, depresivní :.
Ehm, ano jsem zpět s další povídkou. Není to nic moc, psala jsem to narychlo. A jak bych to řekla....- opět je tam krev, ovšem ne tolik, jako v Carnage...to je fuk, tady jde spíš o ten příběh. (Kterej taky stojí za hovno, takže co řeším? xD)Slunce pražilo tak jako nikdy a bylo téměř vidět páru stoupající z stříbřitě lesknoucí se modře jezera. Na písčitém břehu leželo několik dívek v plavkách na osuškách, užívajíc si léto v plné míře. Černovlasá dívka se podepřela na loktech a podívala se na své kamarádky.
"Dneska je vážně horko, co?" Zaklonila hlavu a se zavřenýma očima nastavila tvář pražícímu slunci.
"Máš pravdu," řekla hnědovláska ležící vedle ní a zavrtěla se, jak jí sluneční paprsky skotačily po kůži.
"Jojo, dneska to vážně stojí za to," dodala třetí dívka, ležící po druhém boku černovlásky. Měla blonďaté vlasy a na očích tmavé značkové sluneční brýle. Sedla si se skříženýma nohama na svůj ručník a podívala se na kamarádky.
"Namažeš mi záda Vicki?" Zeptala se černovláska a hodila po blondýnce krém. Ta jen se smíchem přikývla a přesunula se kamarádce za záda. Otevřela lahvičku a trochu krému si vymáčkla do dlaně. Když ho začala černovlásce roztírat po zádech, kamarádka vyjekla.
"Co se děje Lee?" Zeptala se Vicki zmateně a podívala se jí do tváře.
"Jen to studí," odpověděla černovláska se smíchem a svázala si vlasy do uzlu, aby nepřekážely blondýnce při práci.
"Překvapivě," řekla hnědovláska sarkasticky, což zapříčinilo, že se dívky naráz rozesmály.
"Přála bych si, aby tenhle den nikdy neskončil," řekla Lee zasněně.
"Nápodobně," hnědovláska vyskočila na nohy, "jdu se ještě ochladit, přijdete?"
"Určitě Theylo," usmála se na ní blondýnka. Hnědovláska přikývla a odcupitala po břehu o kus dál, kde byl mělký břeh a spoustu mušlí, které mohla obdivovat.
"Ta holka je fakt trdlo," zasmála se Lee.
"Někdy jo, viď?" Přitakala blondýnka. Chvilku zadumaně mlčela a jen automatickými pohyby vtírala kamarádce oplalovací krém do kůže.
"Proč to ticho? Došly ti slova? To se mi nějak nezdá," černovláska otočila na kamarádku hlavu. V tu ránu jí do tváře přiletěla rána pěstí, přesně mířená do nosu. Černovláska omdlela.
Když se probrala, byla v jakési temné místnosti beze známky světla. Musela čekat několik sekund, než si její zrak přivykl tmě, pak teprve začala rozeznávat obrysy jednotlivých věcí.
Seděla na dřevěné židli, nohy připoutané k zemi těžkými řetězy a ruce připevněné k opěradlům.
"Už ses probrala? Skvělé,"
Lee otočila hlavu za hlasem, který se jí zdál až příliš známý.
"Co to je? Kde to jsem? Vicki! Pomoz mi přece!" V dívčině hlasu byl jasně slyšet strach.
"Nemůžu brouku, nemůžu," řekla blondýnka a smutně potřásla hlavou.
"Proč? Kde to jsem?? Odpověz mi Vicki!"
"Jsi ve sklepě pod domem mého dědy," blondýnka rozsvítila spínačem zářivku na stropě a černovláska musela zvařít oči před prudkým světlem. Po chvilce se rozhlédla kolem. Bylo to mnohem děsivější, než si to představovala.
Všude byla krev, na dřevěném stole, na zdech, na stropě, i na židli, na které Lee seděla. Běhal jí z toho mráz po zádech.
Blondýnka přistoupila k jednomu ze stolků podél stěny a položila na něj něco, co vypadala, jako srolovaná látka. Rozevřela ji a z kapsy vyndala nůž, který připomínal sekáčem na maso.
"Vicki, co to děláš?!" Vyjekla Lee, když k ní kamarádka přicházela s pohrdavým výrazem ve tváři.
"Polož sem ruku," řekla blondýnka a ukázala prstem na stůl před černovláskou.
"Já nemů-" Lee nestihla dokončit větu, jelikož okovy na jedné z rukou povolily. Zatla ji v pěst a držela na místě.
"Dělej, nemám na to celej den." Řekla Vicki mírně otráveně.
Naneštěstí pro ni Lee odmítala ruku posunout. Blondýnka k ní přiskočila, vzala ji za ruku a násilně ji položila na stůl. Držela ji kolenem, aby mohla připevnit okovy, které držely ruku za zápěstí na svém místě.
"Prsty Lee," řekla blondýnka a opřela špičku nože před černovlásčinu ruku. Ta zavrtěla hlavou.
"Jak chceš," Vicki se otočila na patě a vrátila se s něčím, co vzdáleně připomínalo mikroskop, jen místo části, kam se pokládala sklíčka byl kamenný kvádr. Blondýnka posunula přístroj pod černovlásčinu sevřenou ruku, takže kvádr měla nad rukou. Zmáčkla tlačítko na přístroji a kvádr začala s tichým bzučením centimetr po centimetru klesat.
"Nedělej to Vicki! Zastav to! Prosím zastav to!" Lee zněla skutečně zoufale, ale na to blondýnka odmítala brát ohledy. Stála po boku Lee a pozorovala, jak přístroj drtí kamarádčinu ruku. Černovláska bolestně křičela a zmítala sebou v dřevěnném křesle, které jí ale příliš pohybu neumožňovalo.
"Vicki, zastav to. Prosím, to strašně bolí, zastav to." Slané kapky jí stékaly po tvářích, ale Vicki se tvářila stále stejně chladně. Přístroj se po několika minutách sám od sebe zastavil. Vicki k němu přiskočila, jiným tlačítkem znovu nechala kvádr se vznést a pak přístroj odnesla zpět na své místo.
"Druhou ruku," řekla a ´mile´ se na kamarádku usmála. Černovláska se už nezkoušela bránit, samovolně položila ruku na stůl a snažila se vyhybat pohledem své rozdrcené končetině.
"Hodná holka," usmála se Vicki a připevnila jí ruku ke stolu. Znovu do ruky vzala sekáček, který přiložila ke kloubu, kde se palec odděluje od dlaně. Přitlačila a z pod nože se vyřinula krev. Ovšem ona nepřestávala, dokud se neozvalo uspokojivé lupnutí kostí.
"Vicki prosím," zašeptala černovláska.
"Lee, ne," odsekla blondýnka a přesunula svou pozornost k druhému prstu. Oddělení i tohoto prstu doprovázel dívčin výkřik od bolesti.
Další prst…

Nápad přišel sám, prostě jsem začala psát... a takhle to dopadlo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti dess Elfen Lied?

Ano ^^
Ne -.-

Komentáře

1 Akane Akane | Web | 14. října 2012 v 15:55 | Reagovat

Práve mi napadlo ďalšie anime ktoré by som ti odporučila xD "Higurashi no Naku Koro ni" :D resp. "When Cicadas Cry" :D podobná  scénka bola aj tam :D

2 Bloody Lady Bloody Lady | Web | 14. října 2012 v 18:50 | Reagovat

[1]: Určitě kouknu... Vážně?? :D Tak to se musím určitě podívat ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama