Co tě nezabije, to... se tě pokusí zabít znovu...^^

Povídka: Bloody Princess and Angel in the dark

7. října 2012 v 22:03 | Bloody Lady |  .: Krvavé, depresivní :.
Muhehe, další z mích krásných krvavých povídek. Tahle je inspirovaná hódně věcma, například jednou povídkou, kterou jsem četla asi v deseti letech a dále Kuroshitsuji. Opět, není to dobrý pro ty, co nemají rádi krev...
Já Vás varovala.
Povídka v C. Č.


Krvavá princezna na sobě měla nové šaty. Byly čistě bílé, krajkové, se spousty lesknoucích se stříbrných kamínků, řasenou sukní a velkou mašli uprostřed korzetu, jež tesně obepínal její drobné tělo bez náznaku ženských rysů. Dětský obličejích s trošku výraznějšími lícními kostmi, špičatým nosíkem a velkýma, šedomodrýma očima nad drobným nosíkem měla pokrytý vrstvou make-upu, aby vypadala dospěleji. Blonďaté lokny měla spletené do složité copu se spoustou stužek a téměř celý schovaný pod narůžovělým kloboučkem, jakým nosí lolity. Prohlížela se se širokým úsměvem v zrcadle, pověšeným v rohu místnosti a stále se otáčela, aby se ujistila, že vypadá naprosto dokonale.
"Princ Ciel von Dasller vás očekává slečno,"
"Samozřejmě," odpověděla princezna odměřeným tónem.
Vyšla ze své ložnice na chodbu, která vešla na široké schodiště, pod kterým na ní mladík čekal. Dívka zvolna scházela po schodech a nevšímala si pohledů ostatních hostů, kteří se jí ukláněli. Měla oči jen pro něho. Byl vysoký, měl tmavé vlasy a temně modré oči s velkými duhovkami. Zatímco malé princezně mohlo být sotva dvanáct, on vypadal na sedmnáctiletého.
"B. Princess," uklonil se princ s pravou rukou na levém rameni.
"Princi A." odpověděla dívenka a také se uklonila, ovšem dívčím způsobem samozřejmě.
"Smím Vás vyzvat k tanci, slečno?"
Princezna neodpověděla, jen se chytla jeho k ní napřežené ruky a ocházela s ním po boku do středu sálu, jež byl přeplněn tancujícími, či popíjejícími hosty, kteří před dvojicí ustupovali, aby jim nechali místo potřebné k tanci. Dívka nesahala princi ani po ramena, ale nikdo nic nenamítal. Hudební nástroje znovu začaly hrát a celou místnost zaplnil zvuk houslí a mnoha dalších nástrojů.
"Nikde jsem ho neviděla. Snad neměl nehodu…?"
Mladík se nepotřeboval ptát, koho má na mysli. Tento muž byl na jejich seznamu už dlouho, jen potřebovali pravou chvíli.
"Určitě se zde objeví drahá princezno. Nemohl přece vaše osobní pozvání odmítnout."
"Asi máte pravdu,"
Netrvalo dlouho a jmenovaný se nakonec ukázal. Muž staršího věku s prořídlými, našedlými vlasy a strništěm na tváři na sebe nenechal dlouho čekat. Nenápadně se připojil k ostatním hostům a společně si s nimi připíjel na princeznino zdraví a dlouhý život.
"Ehm , promiňte pane. Princezna by si s vámi ráda zatančila," černovlasý princ se na muže mile usmál a bradou kývl směrem k princezně, jež stála uprostřed parketu a usmívala se, jako by to byla roztomilost sama.
"Samozřejmě,"
Muž to řekl až přehnaně odměřeným tónem a hned se k osamocené princezničce připojil.
"Máte nějaký zvláštní důvod, proč ste mne sem pozvala?"
"Vlastně ano," princezna se na něj roztomile usmála, čímž vyčarovala na mužově tváři úsměv.
"Mohl bych se zeptat, oč jde?"
"Můžete a já Vám to ráda sdělím, ovšem někde, ehm, v soukromí." Řekla blondýnka a poslala mu další ze svých krásných, ovšem falešných úsměvů.
"Samozřejmě, mohlo by to místo být třeba vaše ložnice? Nemyslím tím nic osobního, ovšem, tak nás nikdo rušit nebude ne?"
"Ideální," princeznička odcupitala po schodech nahoru, do svého pokoje. Muž jí bez mrknutí oka, ovšem s potutelným úsměvem následoval.
Sotva za mužem zapadly dveře do pantů, ihned se na dívku vrhl, násilně ji přitlačil ke stěně a začal jí líbat. Ale jen do té chvíle, než ho za ramena chytly čísi ruce a brutálně ho od princezny odtrhly. Muž se zapotácel, klopýtl a nakonec spadl na zem, šokovaně hledíc do usměvavé tváře prince Ciela.
"Co si to dovolujete?!" Rozkřikl se na něj muž, ale hned zase šokovaně zmlkl, když si mladk přiložil prst před ústa, na znamení, že má být tiše.
"To by se mohla zeptat i princezna, nemám pravdu Bloody?"
Blondýnka zvedla tvář od země a překvapila muže svým širokým úsměvem, který ale nebyl veselý, to za ní říkaly její oči. Dívčin obličej byl temný s triumfálním výrazem.
"Bloody? To jako že Krvavá?" Zeptal se koktavě muž.
"No samozřejmě, pane. Kdo myslíte, že měl na svědomí vraždy v celém městě?" Usmála se princeznička.
"Nemyslel jsem, že vy a princ Ciel…" Začal nejdřív muž, ale pak se vzpamatoval a okamžitě vyskočil na nohy. Chtěl se vrhnout ke dveřím, ale dívčina zvedlá ruka ho zastavila.
"Myslím, že tohle nepůjde. Cieli?" S oslovením se na mladíka vyzívavě podívala, ten se jen usmál , popadl muže za ramena a hodil s ním proti stěně.
"Co to má znamenat? Pusťte mě!" Zavrčel muž a začal se sbírat ze země.
"Nemůžete odejít, ještě jsme nedokončili úkol," černovlásek byl v mžiku u něj a přitlačil ho k zemi. Muž se začal bránit, ale proti mladíkovi nic nezmohl. Přesněji řečeno, proti temnému andělovi nic nezmohl.
"Není v tom nic osobního. Pouze obchod," řekla dívka a s klidem začala před velkým zrcadlem brousit nůž.
"Pusťte mě sakra!" Zaječel muž, šokovaně a se strachem hleděl na klidnou princeznu.
"Přece nebudete před princeznou nezdvořilý," řekl mladík tónem, jakým se kárá neposlušné dítě, zamračil se, ale v očích mu pobaveně hrálo.
"Škoda, že si zničím šaty, tyhle jsou vážně moc hezké," řkla princezna zpěvavým hláskem a udělala otočku před zrcadlem. Muž na ní přesunul zrak, když se k němu přibližovala.
Princezna mu roztrhla sako a odkryla tím mužům hrudník. Vzala nožík a s dětskou tvořivostí začla špičkou čepele vyřezávat do mužova těla ornamenty, které se vždy zbarvily do barvy rubínů. Muž sebou škubal, ale černovláskovy ruce ho držely na místě.
"To nedovolíte, aby si princezna kreslila? Jste vážně sobecký, nepodělit se o svou kůži a krev s někým tak krásným," černovlásek to říkal tónem, který zračil jistě zklamání. Muž na něj vyděšeně zíral a když princezna zajela nožem hlouběji do masa, začal srdceryvně křičet.
"Šššš, uklidněte se pane. Nikdo sem nepřijde," černovlásek mu rukou přikryl ústa a tak alespoň částečně ztišil mužovy bolestné výkřiky.
Princezna měla nůž perfektně nabroušený a tak projížděl svalovinou jako máslem. Celé šaty již měla od krve, ale dál si ´kreslila´další a další ornamenty do mžovy kůže. Od jeho hrudníku se přesunula na břicho, pak ruce i nohy. Zůstal už jen obličej a to byl už muž částečně v bezvědomí od bolesti. Dívka obkreslila nožíkem mužovy oči, ústa a celou tvář. Pak nehty začala odtrhávat jednotlivé kousky kůže z mužova obličeje, až zbyla jen červená tkáň.
"Škoda, že jsem si ty šaty zničila," princezna se smutně usmála a vstala z nehybného těla, kus kůže z mužova obličeje stále v ruce. Odhrnula koberec a otevřela pod ním ukrytá padací dvířka. Sestoupala po točitých kamenných schodech a objevila se v prostorné místnosti, jejíž stěny byly pokryty maskamy z lidské kůže. Princezna postoupila dále do místnosti, až skoro na její konec, kde na zeď připevnila kůži. Spokojeně se dívala na všechny ostatní obličeje, vysící jeden vedle druhého na stěně, zatímco pomalu ustupovala zpět ke schodům, když narazila do černovláskova těla.
"kdo je další na seznamu?" zeptala se princezna a zvedla k němu oči.
"Je mi to líto princezno, ale další jste vy."
.
.
.
Černovlásek se podíval na stěnu, pokrytou lidskými tvářemi, z nihž poslední byla nejčerstvější a jemu také nejznámější.
"Konečně je má sbírka kompletní," zašeptal si pro sebe a pomalu vysoupal po točitých schodech zpět do princezniny bývalé ložnice…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akane Akane | Web | 9. října 2012 v 16:44 | Reagovat

Oh my fuck xD kde ty berieš inšpiráciu drahá :D? fakt dobré xDD krvavé, také Akane ľúbi xD btw, super dess s Lucy :)

2 Crazy Ress Crazy Ress | Web | 9. října 2012 v 17:06 | Reagovat

[1]: :D Většinou ve škole :D Díky a díky znovu =) ^^

3 Akane Akane | Web | 10. října 2012 v 17:41 | Reagovat

[2]: aj ja chcem takú inšpiráciu xDD nechceš napísať spoločnú poviedku :D?

4 Crazy Ress Crazy Ress | Web | 10. října 2012 v 21:02 | Reagovat

[3]: :D Klidně můžem =) =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama