Co tě nezabije, to... se tě pokusí zabít znovu...^^

Tma.

16. srpna 2012 v 23:12 | Crazy Ress
"Hm, divné, citím plyn. Rozviť."

Jen takovej menší vtip. Asi to nemá moc společného s tématem týdne, ale to je mi fuk. Můj blog - můj článek. Hm, přemýšlela jsem nad tím, co bych mohla napsat, abych se neopakovala s ostatními blogy, ale hned mi ta myšlenka zase vypadla z halyv, takže budu psát to samé, co jste si už mohli přečíst na jiných milión blocích. A je mi to fuk? Samozřejmě, že ano.
Černá je samozřejmě barva, která se dá kombinovat téměř se všemi ostatními barvami. Třeba v kombinaci jednuduše s bílou je to pěkné. Viz následující obrázek:
Zase melu páte přes deváte a tudíž celý tenhle článek nedává moc smysl. Pokud se ti nelíbí, stačí zmáčknout křížek nahoře na liště. Nemám náladu mazat blbé komentáře, ale to neznamená, že to neudělám, když budu muset. Ale to je zase mimo téma.
Když už jsme u těch kombinací, tak třeba takový Yin Yang, je také kombinací bílé a černé. Černá je většinou ta temná strana světa a bílá ta dobrá, ale proč tomu tak je? Nechápu.
Když jsem hledala japonské věcičky (Do japonka jsem blázen) tak jsem narazila na zajímavý blog, jehož adresu si už bohužel nepamatuju. Tam byl článek o Yin Yangu a musím říct, že mě to zaujalo. Ale o tom někdy jidny.
Heh, myšlenka mého dětství? Nikdy se nekoukej z okna do tmy, nebo uvidíš někoho, kdo se dívá na tebe. Jsem strašpytel, přiznávám, ale myslím, že to hodně dětí má, nebo mělo tak. Živým příkladem toho, je moje sestra, která odmítá spát při tmě, což znamná, že musím nechat celou noc svítit lampičku. (Pokud to někomu stále nedošlo, tak máme společný pokoj.)
Nevím jak je to dlouho, ale viděla jsem fotku se dvěma mobili, jeden bílý, a druhý černý, samozřejmě, ten černý měl menší napsanou cenu, takže to bylo považováno za rasizmus. Taky mě to překvapilo, proč má světlý mobil větší cenu, než ten tmavý.
A to japonsko mi připomělo naší oblíbenou, všemi milovanou pandu. Nevím, proč je tak populární. (Nápověda?)

Každopádně, jaký si z tohodle článku máte vzít ponaučení?
Než začneš něco psát, pořáadně si to rozmysli, ať nedopadneš, jako jedna blogerka.

A smysl článku?
Samozřejmě žádný.

Nějaké další otázky? Obraťte se na mého právníka Karla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti Anime?

Jo. =)
Ne. =(

Komentáře

1 Akane Akane | Web | 17. srpna 2012 v 17:57 | Reagovat

Náhodou bol článok zaujímavý :). Tiež milujem Japonsko :D! A tie šaty *.* ....idem pokecať s tvojím právnikom nech viem čo je zač :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama