Co tě nezabije, to... se tě pokusí zabít znovu...^^

Seznam postav - Poslední z rodu

21. srpna 2012 v 19:29 | Zameya
Muhehe ... opět můj ďábelský smích ...

Trochu jsem - jak ste si již jistě všimli - překopala menu a upravila profil.
Ale to není důvod, proč píšu tenhle článek. Chci sem dát seznam postav, které v knížce jsou -zatím- a zeptat se vás, na koho se nejvíc těšíte a proč.

Akira - Hlavní hrdinka knížky, trochu nesmělá dívka, která je tajně zamilovaná do spolužáka Sura a má tušení, že s ní není něco v pořádku.
Suro - Je zamilovaný do Akiry, ale nesmí to na sobě dát znát, jelikož jí musí pouze hlídat. City nebyli na místě. Je záhadný a okouzlující, většina holek ve škole z něj slintá.
Arata - Nejlepší kámoš Akiry, je do ní zamilovaný, ale narozdíl do Sury to dává najevo. (Akira ale jeho city neopětuje) Je vtipný, zábavný a rád si z Akiry utahuje. Jako první jí řekne o světě Atarune.
Kaoru - Dívka, která nemá Akiru v lásce. Pořád se jí něco nelíbí a s něčím má problém, ale jako strážkyně je jednička. Je dost nebezpečná a není dobré jí odporovat.
Michio - Po smrti Sura se stane Akiřiným nejlepším přítelem. Je milý a zábavný, něco jako kopie Araty v trochu jemnějším světle.
Natsomi - Když Akira opustí školu, stane se její nejlepší kamarádkou. Je jako panenka, ale velice nebezpečná panenka, i když to na ní není moc vidět.
Shiori - Záhadná dívka s minulostí, kterou nikdo kromě ní nezná. Chová se nepřístupně a má smysl pro povinnost. Z neznámích důvodů není jako ostatní strážci, je člověk, ale to jí nebrání v tom, aby byla stejně dobrá jako ostatní.
Yuriko - Bývala Akiřinou nejlepší kamarádkou, ale když jí Hitaschi řekne, že musí Akiru zabít, beze slov odporu ho poslouchá.
Hitaschi - Je to Akiřin strýc, který jí chce zabít, aby sám mohl zaujmout její místo. Pomocí nátlaku nařídil Yuriko, aby se o to postarala.
Toshi - Zatím není v knížce, ale je to jeden z Hitaschiových strážců.

Já mám teda nejradši Sura...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama